Gama SPA

Wellness & SPA w GAMA – kameralna atmosfera

Rozwijając obiekt GAMA, dbamy, by goście mogli odpoczywać w komfortowych warunkach, odnajdując na urlopie wszystko, o czym marzyli, gdy planowali urlop. Powstanie strefy wellness & SPA było kolejnym krokiem do udoskonalenia naszego obiektu. Wiedzieliśmy jednak, że musimy naszym gościom zapewnić kameralną atmosferę, dlatego strefa wellnes & SPA w GAMA jest miejscem, w którym zażyjesz relaksu z najbliższymi, z którymi odwiedzasz polskie wybrzeże.

Już nie musisz wybierać między wyjazdem do hotelu ze SPA a wypoczynkiem w komfortowym domku całorocznym – na naszych klientów czeka strefa wellness & SPA, w której jednocześnie może wypoczywać 10 osób. Strefa wellnes & SPA w GAMA została stworzona z myślą o relaksie w gronie bliskich osób, z którymi przyjeżdżasz nad morze – wiemy, jak nasi goście bardzo cenią sobie spokój i możliwość spędzenia czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Wellness & SPA w Gama to mini kompleks, w skład którego wchodzi pomieszczenie relaksacyjne z barem i węzłem sanitarnym. To tutaj przygotujesz się do wejścia do jacuzzi lub jednej z saun, a także schłodzisz po ich wyjściu. Pomoże Ci w tym zimna woda w wiadrze bosmańskim, które znajduje się nad prysznicem. Jacuzzi to prawdziwa uczta dla ciała – przyjemnie ciepła woda i hydromasaż, który nie tylko pomoże się odprężyć, ale także działa prozdrowotnie w niektórych schorzeniach układu kostnego. W naszym jacuzzi jednocześnie może przebywać od 6 do 8 osób.

W strefie wellness & SPA znajdują się dwie sauny – sauna parowa dla 4 do 6 osób oraz sauna sucha opalana drewnem, w której przebywać może od 4 do 6 osób. Łaźnie parowe od wieków pomagają znaleźć ukojenie, odprężyć się, a także wzmocnić organizm i pozbyć się z niego toksyn.

Wellness & SPA w GAMA czynne cały rok!

Strefa wellness & SPA w GAMA jest czynne cały rok! Serdecznie zapraszamy wszystkich urlopowiczów do skorzystania z uroków jacuzzi i sauny suchej oraz parowej. To doskonały sposób na relaks, a także urozmaicenie wypoczynku oraz wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Zapraszamy wszystkich do wypoczynku w Chłapowie, tuż obok Władysławowa – w strefie wellness and SPA zregenerujesz siły i odpoczniesz w kameralnej atmosferze!